€ 285.000,- k.k.
Deze leuke uitgebouwde en nette 2/1-kapwoning met bijkeuken en garage heeft een heerlijke tuin op het zuidwesten waar je de hele dag van de zon kunt genieten. De woonkamer en keuken zijn samen 46 m² groot en is voorzien van vloerverwarming. Daarnaast is de woning voorzien van dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie, dubbele beglazing en heeft het energielabel C. Deze woning is zeker de moeite waard om te bekijken.
De woning heeft een perceel van 228 m² groot. De tuin op het zuidwesten is besloten en biedt veel privacy. Het elektrische zonnescherm in de tuin biedt op warme dagen wat extra schaduw. Hierdoor kun je heerlijk genieten van de tuin op het grote terras. De uitbouw heeft aan de onderkant van het overstek inbouwspotjes, dit zorgt voor een gezellige sfeer in de tuin. Er is een ruime houten tuinschuur, ideaal voor klussen en opslag voor tuinspullen. Op de oprit kan met gemak 2 auto’s staan.
Indeling:
Entree/hal met garderobe, toilet en meterkast, ruime en lichte woonkamer met nette open woonkeuken van ca. 18 m² voorzien van inbouwapparatuur zoals een nieuwe inductiekookplaat met afzuigkap (2023), een koelkast, een vaatwasser (2023) en een combi-oven (2023). Er zijn veel lades en er is een luxe aanrechtblad van composiet. Bijkeuken met c.v. opstelling en witgoedaansluitingen en deur naar de stenen berging (voormalige garage) en de ruime tuin op het zuidwesten.
1e Verdieping:
Overloop, 3 slaapkamers van ca. 4, 8.5 en 12 m², waarvan 1 met balkon, en een nette badkamer met ligbad/douche, wastafelmeubel, designradiator en 2e toilet.
2e Verdieping:
De zolderverdieping is bereikbaar via een vaste trap. De zolder heeft geen stahoogte maar is een goede berg- of speelzolder (met radiator).
Goed om te weten:
– Geen lijsten aanwezig, niet zelfbewoningsclausule van toepassing;
– Goed onderhouden en uitgebouwde 2/1-kapwoning;
– Parkeren op eigen terrein;
– Energielabel C, daarna is er muurisolatie aangebracht;
– CV-ketel 2021;
– Voorzien van dakisolatie, vloerisolatie, muurisolatie en dubbele beglazing;
– Gelegen in een woonwijk met speelvoorzieningen om de hoek en op korte afstand van het centrum van Leek.
- 90 m2
- 228 m2
- 3
Kenmerken George Wilhelmlaan 11
Overdracht
Vraagprijs | € 285.000,- k.k. |
---|---|
Aanvaarding | In overleg |
Oppervlaktes en inhoud
Perceel oppervlakte | 228 m2 |
---|---|
Woonoppervlakte | 90 m2 |
Inhoud | 325 m3 |
Bouw
Soort | Eengezinswoning |
---|---|
Bouwvorm | Bestaande bouw |
Bouwjaar | 1968 |
Dak type | Zadeldak |
Isolatievormen | Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbelglas |
Energielabel | C |
Indeling
Aantal verdiepingen | 3 |
---|---|
Aantal kamers | 5 |
Aantal slaapkamers | 3 |
Aantal badkamers | 1 |
Maandlasten
Ligging George Wilhelmlaan 11
Voorzieningen
Centraal gelegen informatie over de buurt
Aantal inwoners
In de gemeente
19.643
Leeftijd
in percentages van totaal
Huishoudsamenstelling
in percentages van totaal
41%
20% NL
34%
20% NL
25%
20% NL