€ 275.000,- k.k.
Zorgeloos wonen in hartje centrum van Leek! Dit prachtig gelegen 3-kamer appartement met ruim balkon ligt in het mooie appartementencomplex Vaandrager met direct voor de deur alle winkelvoorzieningen. Om de hoek is het openbaar vervoer ook het Landgoed Nienoord met haar bossen en weilanden is op loopafstand.
Het fraai vormgegeven appartementencomplex ‘Vaandrager’ ligt in het centrum van Leek. U komt binnen via een prachtige centrale hal die opvalt door de grootsheid en lichtinval. Op de eerste verdieping is een ontmoetingsplek voor alle bewoners en zorgt voor vergroting van het saamhorigheidsgevoel. Er is voldoende parkeergelegenheid voor bezoek en in het complex is een gezamenlijke fietstenstalling.
Indeling:
Via de elektrisch bedienbare garagedeur rijdt u het overdekte parkeergedeelte in. Als eigenaar van het appartement heeft u de beschikking over een eigen parkeerplaats. In het parkeergedeelte bevindt zich tevens de (fietsen)berging. Op de begane grond is de gemeenschappelijk entree met lift, trappenhuis en brievenbussen. U ontvangt c.q. laat uw bezoek binnen bij de entree middels een video- c.q. intercominstallatie.
Indeling appartement:
Entree met garderobe en gang, woonkamer met deur naar het -deels overdekt- balkon op het zuiden. In de middaguren kunt u hier genieten van de zon. Zowel via de woonkamer en als via de badkamer is de slaapkamer van ca. 13 m² te bereiken. Door de hoeveelheid ramen komt er veel licht naar binnen in de woonkamer en de keuken. De open keuken is voorzien van eenvoudige inrichting en aan de galerijzijde bevindt zich het eetgedeelte. De woonkamer, het eetgedeelte en de keuken zijn samen ca. 42 m² groot. Middels de hal komt u tevens in de slaapkamer aan de galerijzijde van ca. 9 m², de badkamer met douche en wastafel, toilet met fontein en de berging/bijkeuken met wasmachine aansluiting en c.v. opstelling.
Bijzonderheden:
– de foto’s zijn van een vergelijkbaar appartement.
– Koper dient het object zelf te gaan bewonen !
– Bouwjaar 2012;
– bijgeleverde plattegrond is indicatief, per appartement kunnen detailverschillen zijn.
– electrische bedienbare zonnescherm aanwezig;
– Actieve Vereniging van Eigenaren;
– Bijdrage VvE ca. € 127,= per maand (= appartement en parkeerplaats);
– Energielabel A;
– Ruim balkon van ca. 7 m²;
– Prachtige ligging in het centrum van Leek.
- 85 m2
- 2
Kenmerken Samuel Leviestraat 32
Overdracht
Koopprijs | € 275.000,- k.k. |
---|---|
Aanvaarding | In overleg |
Oppervlaktes en inhoud
Woonoppervlakte | 85 m2 |
---|---|
Inhoud | 225 m3 |
Bouw
Soort | Portiekflat |
---|---|
Bouwvorm | Bestaande bouw |
Bouwjaar | 2012 |
Dak type | Plat dak |
Isolatievormen | Volledig geïsoleerd |
Energielabel | A |
Indeling
Aantal verdiepingen | 1 |
---|---|
Aantal kamers | 3 |
Aantal slaapkamers | 2 |
Aantal badkamers | 1 |
Maandlasten
Ligging Samuel Leviestraat 32
Marktcijfers van Leek
Gemiddelde verkoopprijs in Leek
Landelijk gemiddelde: € 284.108,-
Gemiddelde vraagprijs in Leek
Landelijk gemiddelde: € 306.808,-
Gemiddelde verkooptijd in Leek
Landelijk gemiddelde: 24
Gemiddeld aangeboden in Leek
Landelijk gemiddelde: 5824
Gemiddeld aantal verkocht in Leek
Landelijk gemiddelde: 8759
Gemiddelde prijs/m2 in Leek
Landelijk gemiddelde: 2.508